Brand Hero

Lakeland Europe Blog – Polski

Lakeland Europe Blog Lakeland Europe Blog – Français Lakeland Europe Blog – Deutsch Lakeland Europe Blog – española Lakeland Europe Blog – Italiano Lakeland Europe Blog – Nederlands Lakeland Europe Blog – Polski
 English  Français  Deutsch  española  Italiano  Nederlands  Polski

Pierwszy „Chemical Suit Selection Study Day” okazał się wielkim sukcesem!

Jak wybrać kombinezon chemiczny? Jakie czynniki są ważne? Jak porównać i ocenić wydajność, cechy i właściwości różnych dostępnych na rynku ochronnych kombinezonów chemicznych? Skąd wiesz, jak długo jesteś bezpieczny?  Jak w ogóle zadbać o to, by mieć właściwy kombinezon – właściwe narzędzie – dla danej pracy? Takie pytania zadawaliśmy – i miejmy nadzieję, zbliżyliśmy się do odpowiedzi na nie – w ubiegłym tygodniu na naszym pierwszym „Chemical Suit Selection Study Day”…

W siedzibie Vandeputte w Boechout, w Antwerpii, odbył się nasz pierwszy dzień studyjny poświęcony czynnikom, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze kombinezonu chemicznego. Obecny był cały zespół sprzedaży Lakeland Europe, kilku członków zespołu sprzedaży z Vandeputte – największego dystrybutora środków ochrony osobistej w Belgii oraz kilku wyższych przedstawicieli głównych użytkowników kombinezonów chemicznych, w tym przedsiębiorstw petrochemicznych i straży pożarnej.

A_break-out_team_present_their_conclusions.jpg

Dzień miał neutralny charakter, jeśli chodzi o produkty marki, i składał się z trzech sesji interaktywnych:- Pierwsza „Jakie czynniki są istotne przy wyborze kombinezonów chemicznych?”, druga „Rozumienie przenikania: Jak długo jestem bezpieczny?”, a na koniec „Porównanie wydajności i cech różnych kombinezonów dostępnych na rynku”. Każda z sesji obejmowała prezentacje, dyskusje i pracę w mniejszych grupach studyjnych. Wszyscy uznali ten dzień nie tylko za interesujący i pożyteczny… ale i za świetną zabawę! Po energetyzującym dniu Filip Jambon, kierownik ds. portfolio i zakupów z Vandeputte, skomentował:

delegate_demonstrates_the_ergonomic_properties_of_ChemMAX_2.jpg"To nie była tradycyjna sesja szkoleniowa. To było coś więcej”. Dzięki pracy w mieszanych grupach (specjaliści ds. produktów / menedżerowie ds. klientów / użytkownicy końcowi) mogliśmy spojrzeć z różnych perspektyw i zaproponować swoje własne twórcze rozwiązania. Zachęciło to wszystkich uczestników do aktywnego wnoszenia swojego wkładu, opowiadania o specyfice swoich warunków pracy i metod wyboru. Było to bardzo pouczające doświadczenie i skutecznie pomogło nam lepiej zrozumieć ten czasami skomplikowany temat! No i trzeba wspomnieć jeszcze jedno… Było fajnie!”

To był niewątpliwie przyjemny – i raczej dość rzadki – widok: przedstawiciele producenta, wiodącego dystrybutora i kilku głównych użytkowników końcowych, którzy entuzjastycznie współpracują w zespołach – do tego stopnia, że każdy przymierzał różne kombinezony dla porównania! Jak skuteczny jest dany kombinezon…? Aby się przekonać, najlepiej go założyć!

… i OK, musimy przyznać… opcja Lakeland nie zajęła pierwszego miejsca w KAŻDYM przypadku… ale ogólnie poszło nam całkiem dobrze!!!

Chemmax_2_is_compared_to_other_alternatives.jpgA najlepsze..? Wszyscy obecni zgodnie uznali, że nauczyli się czegoś w ciągu tego dnia. Miejmy nadzieję, że będzie to pierwszy z wielu kolejnych dni!

Jeśli chciałbyś wziąć udział, zorganizować lub po prostu dowiedzieć się więcej na temat Lakeland Chemical Suit Selection Study Days, wyślij e-mail na adres: mjlill@lakeland.com.

 

© 2016 Lakeland Inc. All Rights Reserved.